مدیا لنز | Medialenz

به Medialenz خوش آمدید. به صورت رایگان یک اکانت بسازید و عضو سایت شوید! باعضویت در سایت، شما میتوانید در بحث های انجمن شرکت کنید, و همینطور با دیگر کاربران سایت ارتباط داشته باشید!

مهم قوانین انجمن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali

عضو کادر مدیریت
این انجمن بیش از اینکه یه انجمن رسمی باشه یه انجمن دوستانه هست و هدف از این انجمن بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های استودیو فنائی و ایجاد یه محیط دوستانه برای طرفدارای آقای فنائی هست پس لزومی هم نداره که قوانین سفت و سخت براش وضع بشه، پس من به دوتا قانون ساده قناعت میکنم و امید وارم که همینا برای سرپا نگه داشتن انجمن کافی باشن.

1) اولین قانون، ساده ترین قانون و مهمترین قانون؛ به بقیه کاربرا احترام بزارید و از به کاربردن الفاظ زشت یا رکیک خودداری کنید.

2) اسپم ممنون! اسپم یعنی ارسال هرگونه پست نامربوط و هرز که باعث به حاشیه کشانده شدن تاپیک ها و یا انجمن میشه. پس لطفا هر موضوعی رو در جای مربوط به خودش مطرح کنید تا تو انجمن بی نظمی ایجاد نشه.

و یه مطلب دیگه که احتمالا خودتون میدونید، داشتن بیش از یک اکانت ممنوع هست!!!
 
آخرین ویرایش:

Ali

عضو کادر مدیریت
توجه توجه
جهت تشکر میتوانید بر روی عبارت لایک در پایین هر پست استفاده کنید، ارسال پست جهت تشکر از نویسنده پست یا اعلام موافقت با نظر یکی از کاربران یا موارد مشابه اسپم محسوب میشود. لذا از ارسال پست هایی که فقط شامل عباراتی مانند "ممنون، متشکرم، وااای عالی بود، دمت گرم!، منم موافقم و..." خودداری کنید.
با تشکر:)
 

Am25

عضو کادر مدیریت
باز کردن فایل های بازی 1:011(آن‌پک کردن) و ارسال هرگونه تصویر استخراج شده از فایل های بازی 1:011 در این انجمن ممنوع است. و در صورتی که کاربر هرگونه تصویر استخراج شده از فایل های بازی را پست کند، طبق قوانین پست حذف خواهد شد و کاربر اخطار می‌گیرد، در صورت تکرار کاربر برای همیشه از انجمن اخراج می‌شود.
 

Hgfd_ahmadreza

hgfd-ahmadreza
عضو کادر مدیریت
سلام، همونطور که میدونید قراره به زودی انجمن تغییراتی داشته باشه! لازم دونستم که یه نکاتی رو اینجا بگم!

بخش های گیم سنتر و مووی سنتر قبلا هم در انجمن بوده و یه سری کارشون شده بود کپی کردن از سایتای دیگه! از همین الان آب پاکی بریزم رو دستتون که به هیچ وجه مقاله کپی از سایت های دیگه نداریم!! حتی با ذکر منبع!! در صورت تکرار با کاربر برخورد میشه!

به احتمال زیاد بخش موزیک سنتر هم در انجمن قرار داده میشه! سایتای زیادی به دلیل مطالب تحلیل موزیک و و ترجمه لیریک های +18 و سیاسی، فیلتر شدند و ما نمیخوایم این اتفاق بیفته! پس هرگونه فعالیتی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشه در این انجمن ممنوعه و با ارسال کننده پست های این چنینی برخورد میشه!
 
آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا