مدیا لنز | Medialenz

به Medialenz خوش آمدید. به صورت رایگان یک اکانت بسازید و عضو سایت شوید! باعضویت در سایت، شما میتوانید در بحث های انجمن شرکت کنید, و همینطور با دیگر کاربران سایت ارتباط داشته باشید!

مهم فرهنگ لایک

Hgfd_ahmadreza

hgfd-ahmadreza
عضو کادر مدیریت
بسیاری از ما، زمان کم یا زیادی رو برای سرگرمی های اینترنتی اختصاص میدیم. انجمن هم یکی از اون دست سرگرمی هاست که یک جامعه کوچکی رو به صورت مجازی ایجاد کرده و همه به نوعی با دوستان خودمون، چه دوستان صمیمی چه افرادی که صرفا اینجا میبینیم در ارتباط هستیم.

این با هم بودن رایگان هست و برای بسیاری از ما یک سرگرمی مفید و سالم تلقی میشه که به نظر شخص بنده هم واقعا همین طور هست.

خیلی ها برای دل خودشون، برای کمک به پیشرفت سایت و به هر دلیلی که خودشون دارند فعالیت میکنند. حالا این فعالیت ممکنه در حد مدیریت انجمن یا به عنوان یک کاربر فعال یا حتی کاربری باشه که صرفا میاد و مطالب رو میخونه باشه...

افرادی که فعالیت مفید در انجمن دارند و به نوعی زحمت میکشند، سهم بزرگی در پیشرفت سایت دارند و مطالبی که ارسال میکنند برای ارائه به خود شماست. مسلما این یک شعار نیست، چون سایت بدون کاربر فعال سایت پویایی نخواهد بود. ما هم به نوبه خودمون با دادن مدیریت به این دوستان سعی میکنیم بخش کوچکی از زحمات این دوستان رو جبران کنیم و برخی رو هم به نسبت فعالیتشون ارتقا کاربری بدیم.

شما هم میتونید تنها با فشردن کلید "تشکر" از زحمات این کاربران تشکر کنید. این کار فقط 1 ثانیه طول میکشه! ولی باعث انگیزه بیشتر کاربر میشه!

بیایید تا جایی که برامون امکان داره از نوشته هایی که احساس میکنیم مفید بوده "تشکر" کنیم!
 
بالا